Конспекти уроків історіїКонспекти уроків історії України 8 клас

Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із розділу «Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.» (8 клас. Історія України)

Тема: Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із розділу «Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.»

Мета: повторити, узагальнити та закріпити знання, набуті учнями впродовж вивчення теми; розвивати вміння та навички, які формувалися на попередніх уроках; виховний аспект уроку реалізується в результаті осмислення учнями
подій минулого своєї Батьківщини і формування позитивного емоційно­-особистісного ставлення до них; спонукати учнів до подальшого поглиблення знань; продовжити формувати в учнів уміння складати план, хронологічну таблицю, аналізувати та зіставляти історичні явища і факти; виховати в учнів почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого.

Обладнання: картки з тестовими завданнями.

Тип уроку: узагальнення та систематизації знань.

Завантажити: Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із розділу «Національно-визвольна війна українського народу середини XVII ст.» (8 клас. Історія України) (Розмір: 143.5 KB, Завантажень: 159)
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть Adblock. У нас тільки корисна реклама :-)