НовиниТемиУНР- Українська Народна Республіка

Створили гру для смартфонів “Українська революція”

У Музеї Української революції 1917-1921-х у Києві презентували гру для мобільних пристроїв “100 років боротьби. Українська революція”. Її розробив Український інститут національної пам’яті до 100-річчя Акта Злуки та Соборності, повідомляє gazeta.ua.

“Це можливість в ігровій формі згадати бурхливі події в Україні 1917–1921-х. Наша цільова аудиторія – це старшокласники, освітяни, усі, хто цікавиться історією. Гра допоможе засвоєнню школярами історичної інформації про Українську революцію, сприятиме популяризації героїв та учасників, хроніки подій”, – пояснює представник інституту Олена Охрімчук.

Гра адаптована для смартфонів і планшетів на базі Android та iOS. Має багатокористувацький режим і може працювати без доступу до інтернету. Доступна для всіх версій Аndroid, починаючи з 5.1 і для всіх версій iOS.

Аndroid-версія гри вже у магазині додатків Google Play – play.google.com: http://bit.ly/2FwGEjs (шукати поле “Українська революція”). ІОS-версія розміщена у магазині додатків Аpple store за посиланням: https://apple.co/2MgBgl0.

“Разом із власної волі з 1919-го” – під таким гаслом Україна відзначає 100-річний ювілей Акта Злуки 22 січня 2019-го.

Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть Adblock. У нас тільки корисна реклама :-)