Друга світова війнаНовиниТеми

Збірник навчально-методичних розробок шкільних занять «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя»

Український інститут національної пам’яті, Український центр вивчення історії Голокосту, Громадський комітет для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру та Музей історії міста Києва за 2017-2018 роки підготували збірник навчально-методичних розробок шкільних занять «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя».

В межах підготовки до вшанування 77-ї річниці трагедії у Бабиному Яру та з метою поширення кращих практик викладання складної історії в школах 17 вересня 2018 року у приміщенні Музею історії міста Києва відбувся методичний семінар-презентація збірника. Презентували видання для методистів науково-методичних центрів районних в місті Києві державних адміністрацій та голів районних методичних об’єднань вчителів історії.

Збірник має 5 великих блоків: пам’ять та історія, пам’ять і людина, пам’ять і культура, пам’ять і суспільство, пам’ять і політика, кожен з яких ілюстрований окремим аспектом пам’яті щодо Бабиного Яру. Видання пропонує розробки уроків із застосуванням інтерактивних технологій та нових методик на основі однойменної віртуальної виставки та документального фільму «Бабин Яр: у пошуках пам`яті».

Учасники детально обговорили методики викладання складної історії, форми та методи роботи, отримали на безоплатній основі примірники нового видання та матимуть можливість замовити необхідну кількість для розповсюдження серед вчителів м. Києва.

Завантажити: Збірник навчально-методичних розробок шкільних занять «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії. Путівник для вчителя» (Розмір: 6.9 MB, Завантажень: 326)
Теги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть Adblock. У нас тільки корисна реклама :-)