Друга світова війнаНовиниТеми

Біля Ісландії знайшли нацистське судно із 4 тоннами золота

Група британських мисливців за скарбами знайшла ящик із золотом нацистів, вартість якого оцінюється у 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

Німецьке вантажне судно затонуло біля узбережжя Ісландії. Дослідники британської компанії Advanced Marine Services виявили ящик, що містить до чотирьох тонн цінного металу. Припускається, що золото було взяте з банків Південної Америки і завантажене у судно SS Minden, яке затонуло у 1939 році. Ймовірно, судно затонуло на відстані 120 міль (193 км) на південний схід від Ісландії 24 вересня 1939 року, незабаром після початку Другої світової війни. Advanced Marine Services звернулася до ісландського уряду з надією отримати дозвіл зробити отвір у кораблі, щоб дістатися до ящика з золотом. Мисливці за скарбами хочуть відправити вміст ящика у Великобританію. Раніше у цьому році групу британських дослідників звинувачували в пошуках уламків німецького вантажного судна без належного ліцензування.

SS Minden-Історія в школі
SS Minden

Зазначається, що SS Minden почав свій шлях з Бразилії 6 вересня 1939 р. після того, як службовці банку Banco Germanico, дочки German Dresdner bank, допомогли завантажити вантаж на судно. Коли корабель був помічений британськими крейсерами HMS Calypso та HMS Danedin, Адольф Гітлер наказав капітану SS Minden навмисно потопити корабель, щоб Королівський флот не захопив вантаж. Екіпаж Minden був врятований британським кораблем Danedin і доставлений до військово-морської бази Scapa Flow на Оркнейських островах в Шотландії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close

Виявлено Adblock

Будь ласка, вимкніть Adblock. У нас тільки корисна реклама :-)