Російсько-українська війна: 23 квітня 2022
23 квітня (субота)
59 день повномасштабної російсько-української війни. Завершився другий місяць активних бойових дій. Ворог продовжує здійснювати спроби розгортання наступу від Ізюма в бік Слов’янська й Барвінкового, його атаки відбито. Не мали успіху намагання російських військ наступати на ділянках вздовж лінії розмежування в зоні ООС. Завдяки українським контратакам звільнено три населені пункти на північ від Харкова й вісім населених пунктів на правобережній частині Херсонщини. Унаслідок ракетного удару по житловому кварталу в Одесі загинуло восьмеро людей, серед убитих тримісячна дитина. У Мелітополі окупанти викрали почесного консула Болгарії, крім того, вони взяли в полон співробітників моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі. Серед наступального озброєння, яке отримує Україна в ці дні, — партія САУ від Франції і далекобійні гаубиці від Канади з самонавідними снарядами. За добу знищено три ворожі літаки. Разом до Перемоги!
