Російсько-українська війна: 19 квітня 2022
19 квітня (вівторок)
55 день повномасштабної російсько-української війни. Під час боїв у зоні ООС українські війська відбили 10 атак ворога і вдало контратакували в районі Мар’їнки. Незважаючи на бомбардування важкими боєприпасами захисники Маріуполя продовжують тримати позиції. Відбулася скликана США і Великою Британією відеозустріч країн Великої сімки за участю командування НАТО. США вперше заявили про вже здійснену передачу Україні союзниками запчастин до винищувачів для відновлення законсервованих українських літаків. Канада й Велика Британія анонсували постачання Україні далекобійних артилерійських систем, необхідних для звільнення окупованих Росією територій. Про розпочате додаткове постачання озброєнь до України (важкої бронетехніки, зенітних комплексів тощо) офіційно заявили також Нідерланди, Норвегія і Фінляндія. За добу знищено один літак і один вертоліт супротивника. Разом до Перемоги!
