Російсько-українська війна (2014)

Російсько-українська війна: 4 березня 2022

4 березня (п’ятниця)

Дев’ятий день повномасштабної війни. Продовжуються важкі бої на всіх ділянках фронту. Знову обстріляно житлові райони Маріуполя і його передмість. Обстрілів також зазнала низка міст Донеччини, Луганщини, Харківщини й Київщини. Унаслідок ракетного удару по Житомиру зруйновано будівлю школи. Окупанти здійснили ще один акт ядерного тероризму, обстрілявши територію Запорізької АЕС. В окупованому Херсоні містяни зірвали спробу організації агресором «мітингу» за створення т. зв. «Херсонської Народної Республіки» з використанням масовки із мешканців окупованого Криму. Разом до Перемоги!

4 березня, близько 9-ї години ранку у центрі Житомира вибухом зруйнувало школу-Історія в школі
4 березня, близько 9-ї години ранку у центрі Житомира вибухом зруйнувало школу. На щастя, жертв та постраждалих немає. Про це повідомляють у пресцентрі Нацполіції.

Хроніка повномасштабної війни: 24 лютого – 24 грудня 2022 р. / Укладачі: к.і.н. Сергій Гірік; д.і.н., проф. Алла Киридон; за заг. ред. д.і.н., проф. Алли Киридон. Київ: Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво», 2022. 152 с.

«Ми продовжуємо боротися. Ми захистимо нашу державу. Ми звільнимо нашу землю. Завдяки нашим героям». Звернення Президента України Володимира Зеленського.
Back to top button