1 квітня (п’ятниця)
37 день повномасштабної російсько-української війни. Ворог відступає з Київської, Чернігівської й Сумської областей. Після вигнання окупантів із Гостомеля, Бучі, Іванкова й інших населених пунктів на Київщині українські війська здійснюють їхню зачистку й розмінування. Українські війська готові до нових спроб ворога здійснити наступ на Харків. Продовжуються операції зі звільнення тимчасово окупованих територій на Херсонщині й Запоріжжі. Захисники України тримають оборону в зоні ООС. Ворог здійснив артилерійські обстріли з окупованих районів Херсонщини по півдню Дніпропетровської області, обстріли окремих міст Донеччини й Луганщини та ракетні удари по цивільних об’єктах у Дніпропетровській, Полтавській і Одеській областях. Частину ракет перехопила українська ППО. Разом до Перемоги!