Російсько-українська війна: 24 березня 2022

24 березня (четвер)

29 день повномасштабної російсько-української війни. Завершився перший місяць героїчної боротьби України за незалежність.Звання міст-героїв України отримали Буча, Ірпінь, Миколаїв і Охтирка. Вранці поточної доби в Бердянську знищено великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ і великі запаси палива й боєприпасів. Просування супротивника вздовж лінії фронту немає. Відбувається зачистка Гостомеля, бої в районі Бучі й Бородянки, триває оборона Маріуполя. Ворога відкинуто далі від Києва на броварському напрямку. В околицях Ізюма знищено два ворожі літаки. Російські війська продовжують обстріли цивільних об’єктів. Разом до Перемоги!

В тимчасово захопленому рф порту Бердянськ знищено великий десантний корабель «Орск» чорноморського флоту російських окупантів.

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 24.03 орієнтовно склали / The total combat losses of the enemy from 24.02 to 24.03 were approximately:

Дані уточнюються. Підрахунок ускладнюється високою інтенсивністю бойових дій. / Data are being updated. The calculation is complicated by the high intensity of hostilities.

Бий окупанта! Разом переможемо/ Strike the occupier! Let’s win together!

«НАТО має розуміти – зараз ми у «сірій зоні». Між Заходом і Росією. Але ми світлі люди! І ми захищаємося вже місяць! Місяць героїчного опору. Місяць найчорніших страждань. Місяць безкарного руйнування мирної країни, а разом з нею – всієї архітектури глобальної безпеки. Усе це – на очах у всього світу». Володимир Зеленський виступив на саміті НАТО.
Exit mobile version